KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15475213
nr 1547 5213
Etsning
Louis Legrand (1863-1951), Ballerina. Signerad och numrerad 38/100. Bildmått: 40x28, Bladets mått: 57x39 cm, oramad
Kondition: Oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:06:04
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr